Fórum leírása..
Következő
bazsu69 Offline
Rajongó
Bejegyzések: 9
Tagság:
2017.11.10.
Ok. Köszi
Klubtag
Bejegyzések: 608
Tagság:
2013.02.28.
Én évest szoktam...
bazsu69 Offline
Rajongó
Tagság:
2017.11.10.
Sziasztok.
A tagsági dijat havonta kell utalni,vagy lehet negyed,esetleg fél ,vagy egy évet is előre?
Üdv Balázs
Rajongó
Bejegyzések: 4
Tagság:
2016.02.15.
Nagyon szépen köszönöm, megjött a módosított klubkártya!
Don Vito Offline
Klubtag
Bejegyzések: 33
Tagság:
2013.07.13.
Szervusz Ákos!
Ha jól látom, október közepén kijött az új Alfissimo, de hozzám eddig nem érkezett meg... Nem küldtétek még el mindenkinek, vagy megint a Posta tüntette el?
Üdvözlettel,
DV
Rajongó
Bejegyzések: 6
Tagság:
2016.10.03.
Kedves Ákos,
Tegnap este megérkezett. Nagyon szépen köszönöm. A rendezvényeken nem tudtam, hogy át lehet venni, pedig beszéltünk is olaj kapcsán. Ezek szerint rá kellett volna kérdeznem?

Mindenesetre ezer köszönet érte.
Most már bizonyítható a tagságom :)
Üdvözlettel, Misi
AkosT Offline
Klubtag
Bejegyzések: 471
Tagság:
2010.01.20.
Üdv Mihály!

A kártyák megvannak, akik nem vették át klubtalálkjozókon azokét postázzuk a jövő héten.

Üdv

ÁkosT
AkosT Offline
Klubtag
Tagság:
2010.01.20.
Szervusz Mihály!

Megnézem mi a helyzet. Idén többször is készítettünk, klubkártyákat, melyeket el is viszünk rendezvényekre, hogy átadjuk.

Üdv

ÁkosT
Rajongó
Tagság:
2016.10.03.
Kedves Ákos,

Eltelt egy év a klubba belépésem óta, találkoztunk több rendezvényen ( Velence, Zánka). Belépésem óta elment az 159 1,9 JDTM és jött egy 2006-os 159 1,9 JTS. A várva várt (ígért) clubkártya viszont csak nem ért ide. Nem felróni akarom, csak mivel ígérte, hogy megküldi majd, ha többen is belének, reméltem egy év alatt bővülünk majd annyit, hogy elkészüljön. Új autó PKA 615 rendszámú lett.

Köszönettel.
Szabó Mihály
Admin
Bejegyzések: 1179
Tagság:
2010.01.20.
Üdv. Februárban még nem volt pontosítva a májusi rendezvényünk időpontja. Sok résztvevős egyeztetések folytak még akkor, és olyan időpontot, amit később meg kell változtatnunk, nem akartunk megjelentetni.
Klubtag
Tagság:
2013.02.28.
megérkezett a második levél, abban már benne volt a szokásos tervezet is és még egy csekk. :D

Cserébe utaltam, mint mindig! :lol:
AkosT Offline
Klubtag
Tagság:
2010.01.20.
Hamarosan pótoljuk. De azért nézd át mégegyszer a borítékot. :shock:
Klubtag
Tagság:
2013.02.28.
nekem csak csekk jött a levélben. :D
Rajongó
Tagság:
2016.10.03.
Kedves Ákos,

Gyermeki örömmel téptem fel a kapott borítékot, gondolván megjött a clubkártya. Sajnos nem, viszont a levélnek és a programok ismertetésének nagyon örültem. Egy kis üröm kerül bele, nagyon vártam a Selénia rally időpontját. Sajnos ezen nem tudok majd részt venni, erre a napra már meglepetéssel készültem családomnak. Osztódni meg sajna nem tudok. Reménykedem persze, hogy a szeptemberin részt tudok venni. A többi dátumot bevéstem a naptáramba és próbálok ott lenni. Az éves tagdíjat most utaltam el, levonva a januárit mert azt még első hónapban elutaltam.

Miden jót kívánva.

Üdvözlettel.
Misi
Rajongó
Tagság:
2015.10.07.
75. Számot ma kaptam meg, 74et nem kaptam
Rajongó
Tagság:
2015.10.07.
Elküldtem, meg el is utaltam a tagsági díjat.
AkosT Offline
Klubtag
Tagság:
2010.01.20.
Szervusz Parik!

Ahhoz, hogy az Alfissimo! magazint valaki a tagság mellé megkapja minimum a belépési nyilatkozatot el kell küldenie. Tagdíjat lehet csekken vagy átutalással fizetni, erről tájékoztatást, levelet küldünk.

Üdvözlettel:

ÁkosT
Rajongó
Tagság:
2015.10.07.
Kedves Ákos

Kérdésem az lenne hogy a clubtagoknak jár az alfissimo megjelenésenként vagy csak taggá válás után?
Rajongó
Tagság:
2016.10.03.
Kedves Ákos,
Megkaptam a kiadványt, nagyon szépen köszönöm. Jó volt átlapozni.
Üdvözlettel
Misi
Rajongó
Tagság:
2016.10.03.
Kedves Ákos,
Nagyon szépen köszönöm, várom izgatottan a kiadványt. Kisfiam nagyra értékeli majd. A kártyát is köszönöm, arra várok türelemmel. A következő utalásnál kifizetem az év hátra lévő részére is. Jövőre pedig egyben az évet.
Minden jót,
Misi
AkosT Offline
Klubtag
Tagság:
2010.01.20.
Hamarosan postázzuk a legfrissebb Alfissimo! magazint. A klubkártyákat akkor készítjük el, ha 10 fő új belépő összegyűlik. Lehetséges egy decemberi legyártatás.
Rajongó
Tagság:
2016.10.03.
Tegnap elutaltam a második havi tagdíjat, egy hónapja küldtem a belépési nyilatkozatot is. Nem tudom értesítenek majd ha tag lehetek? Illetve a tagsági kártya kb mennyi idő múltán kerül kiküldésre? Köszönöm, Aqua
Rajongó
Tagság:
2015.10.07.
Hello!
Koszonom a gyors visszajelzest! Orulok hogy ide tartozhatom!
Udv!
AkosT Offline
Klubtag
Tagság:
2010.01.20.
Szervusz!
A belépési nyilatkozatod rögzítettük és csekket küldtünk. Hamarosan megkapod az Alfissimo! magazint és a Clubkártyádat is.
Üdvözlettel:
Takács Ákos elnök
Rajongó
Tagság:
2015.10.07.
Hello!
Ertesittes kapok valami uton modon hogy sikeres volt-e a tagfelvetel? Csekket kaptam elutaltam.
Udv!
Admin
Bejegyzések: 1179
Tagság:
2010.01.20.
Üdv. A clubtagsági díjat kétféle képen szoktuk rendezni, egy évre előre, vagy félévente. A havi utalást-befizetést mellőzzük, mert csak macerás a folyamatos bankba járás....

betudod fizetni csekken, vagy utalva, illetve személyesen egy clubtalálkozón.
Rajongó
Tagság:
2016.04.25.
Kedves Ákos. Köszönöm szépen a befogadást, megkaptam a kártyát és az ujságot is. Kérdésem lenne a tagdíjjal kapcsolatban. Egyszeri, havi vagy netán éves befizetésről szól a fáma. Én úgy értelmeztem, hogy havi apanázs, de már kérdeztem erről nemrégen. Amennyiben így van, kérlek jelezz vissza, hogy meg tudjam tenni amit meg kell tenni. Köszi. Üdvözlet.
Rajongó
Tagság:
2016.04.25.
Köszönöm szépen a választ. A befizetés módjáról szeretnék még érdeklődni. Hogy működik? Csek, vagy átutalás vagy egyéb . . . Köszi.
www.alfaranger.hu
AkosT Offline
Klubtag
Tagság:
2010.01.20.
Szervusz Tibor!

Megnézem a dolgokat. Az elmúlt időszakban belépett új tagok kártyáit augusztus 6-ig elkészítjük. Akik eljönnek a Mediterrán Party-ra és Alfa Romeo szépségversenyre, azok a helyszínen átvehetik, a többieknek postán kiküldjük.

Üdvözlettel:

Takács Ákos elnök
Rajongó
Tagság:
2016.04.25.
Kedves Ákos.
Mostanság már aktuálisan érdeklődnék a tagságom ügyében. Már Áprilisban elküldtem a felvételhez szükséges nyomtatványt. Sajna nem kaptam azóta sem visszajelzést. A tagdíjat is (800Ft) befizettem a megadott számlára. Szíves kérdésem lenne, hogy sikerült-e a felvételem.
Alfás Tisztelettel maradok : Balassa Tibor 155-ös megszállott.
http://www.alfaranger.hu
Következő