Fórum leírása..
Előző Következő
Admin
Bejegyzések: 1179
Tagság:
2010.01.20.
Sajnos lesz ami kikerült.. . . . .
Rajongó
Bejegyzések: 197
Tagság:
2010.01.20.
Ki ne vegyétek azokat a szakaszokat :-)
Az adja meg igazán a hangulatát. A főutakon, forgalmas szakaszokon, lámpás kereszteződéseken inkább csak túlesünk és várjuk az elhagyatott, erdőben kanyargó izgalmas utakat. Tudom, az előbbi ha nem lenne, túl könnyű lenne eltalálni a szintidőt :-) Tanulságos egy kamion mögé beragadva azon morfondírozni, hogy ha megelőztem, mennyi lemaradást hozzak be "pályán", vagy írjak e be fél percet, Vagy érjem e el a a lámpát izomból, vagy ne. Ha nem, akkor írjak 1 percet, vagy bele van kalkulálva?
Mindezek mellett a forgalmas szakaszok valahogy visszazökkentenek egy kicsit a hétköznapokba.
Szóval ki ne vegyétek az izgalmas részeket :-D
Admin
Tagság:
2010.01.20.
Azért a megerősítés jólesik, plusz nektek készül, így igyekszünk figyelembe venni építő jellegű dolgokat-észrevételeket.
Klubtag
Bejegyzések: 143
Tagság:
2010.01.20.
Az mindig jó, ha nem szokványos főűton kell menni, minél extrább, kanyargósabb, meredekebb annál jobb :) Pl. pár éve volt egy keskeny erdei út valami kastélyszállóhoz, az nagyon tetszett.
De tudodmit? Csináld úgy ahogy jónak látod, eddig is bejött :)
Admin
Tagság:
2010.01.20.
most is került ki egy-egy szakasz az útmínőség miatt. De igazából lehetettlen olyan 120-150 km-et találni, ahol minden részen jó az út.
Admin
Tagság:
2010.01.20.
Üdv :-) A KRESZT szigorúan be kell tartani. Tehát ebből adódóan nincs azaz önfeledet száguldozás :-) Régóta szervezem eme jeles eseményt, tudom, hogy olyan sose lesz, hogy mindenkinek megfeleljen. ha a többségnek oké, azokkal nem foglalkozom, akiknek nem tetszik valami :-)
Rajongó
Bejegyzések: 145
Tagság:
2010.01.20.
Szerintem nyugodtam be lehet iktatni ilyet is. Csak a résztvevőkkel kell tudatosítani, hogy nem a leggyorsabb nyer, normálisan kell menni. Tavaly is volt néhány Fittipaldi, ha többeket is elkap a "hév" akármi lehet...
Szerintem fontosabb, hogy milyen a burkolat minősége. Tavaly volt néhány szakasz, ahol jól jött a kihelyezett 60-as tábla.
Rajongó
Bejegyzések: 52
Tagság:
2011.08.15.
Nekem ez lesz az első Rallym, úgyhogy nekem minden újdonság lesz. :)
Mint szervező a szervezőnek, ha elfogadsz egy megjegyzést, olyan sosincs, hogy mindenkinek jó legyen. Jelen esetben azt venném figyelembe, hogy nem mindenki vezet napi többszáz km-t, vannak rutintalanabbak, és ha ehhez hozzáadjuk, hogy "verseny van", akkor lehet hogy a fent említett rutintalanabb annyira a feladatra fog koncentrálni, hogy nem fogja élvezni a versenyt, a tájat és rossz szájízzel távozhat. Persze ne autópályán kelljen teljesíteni a távot, de nagyon technikás, szűk, kanyargós, zergeb...a ösvényeket nem tennék az útvonalba.
Admin
Tagság:
2010.01.20.
Hölgyek, és urak :)

Gondolkodunk, szervezői oldalról, és kérdezném, hogy ki hogyan szeret autózni egy Selénia Rallyn.
Pl hegyre fel, kisebb nagyobb kanyarokkal tűzdelt szakaszok / volt már jó párszor ilyen szakasz az eddigi Selénia Rallykon / vagy inkább mellőzzük ezeket a szakaszokat?
Szívesen veszitek, ha van ilyen, vagy nem feltétlenül mozgatja meg a fantáziátokat?
Szatyi Offline
Rajongó
Bejegyzések: 156
Tagság:
2011.03.15.
Ugyanmár. Pici ország vagyunk/sajnos/,nincsenek távolságok.
Kraszy Offline
Rajongó
Bejegyzések: 1
Tagság:
2010.01.20.
Csak a versenynek kell 1 napba beleférnie :) az utazásra ott a péntek és a vasárnap :)
Rajongó
Tagság:
2010.01.20.
Huhh, nekem az csak oda-vissza 750 km lenne + a Rally. Egy napba nem férne bele :-(
Szatyi Offline
Rajongó
Bejegyzések: 156
Tagság:
2011.03.15.
Facebok képek alapján Szarvaskö és környéke lehet:))
Rajongó
Bejegyzések: 52
Tagság:
2011.08.15.
Várjuk már nagyon! :)
Admin
Tagság:
2010.01.20.
Sziasztok Selénia rajongók :) lassan megszellőztetésre érik a XVII. Selénia, addig is kitartást :)
Klubtag
Bejegyzések: 73
Tagság:
2010.01.20.
Köszi!
Mit mondhatnék: a dolgozó népet szolgálom ☺
Admin
Tagság:
2010.01.20.
Frankó lett :-)
Klubtag
Bejegyzések: 73
Tagság:
2010.01.20.
Csináltam egy videót a versenyről. Próbáltam mindent filmezni ,szerintem elég részletes lett,de persze kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is :-)
https://www.youtube.com/watch?v=by8k2FxWZB4
Admin
Tagság:
2010.01.20.
Meg mertem volna esküdni, hogy te már voltál :-)
Köszöntünk a szüzességed elvesztésében :-) Várunk jövőre is :-)
Rajongó
Tagság:
2010.01.20.
Tegnap volt életem első Selenia Rally futama. Tényleg igaz mindaz, amit a korábbin résztvevők mondtak. Hatalmas buli és élmény!!
Főleg, mert az oda- és visszaúttal 510 km-t mehettem tegnap a Pókkal, amiből több mint 320-at fedetlenül :-)
Szóval köszönet érte!
Klubtag
Bejegyzések: 16
Tagság:
2011.01.22.
Ciao!
Köszönet a Szervezőknek az idei Selénia Rally-ért, nagyon jól éreztük magunkat nem csak a második hely miatt!
AkosT Offline
Klubtag
Bejegyzések: 471
Tagság:
2010.01.20.
Felhívtam a szervezőket. Semmi gond. Az a rendezvény is a KRESZ szabályainak betartásával zajlik, útlezárás, konvoj nincs.
Zsolt155 Offline
Rajongó
Bejegyzések: 5
Tagság:
2012.02.19.
Szervusz Ákos!

Szombaton kerül majd megrendezésre a Volán Historic Rally többek között a Budapest - Biatorbágy - Etyek - Bicske - Felcsút - Csákvár - stb. útvonalon. Ez nem fog fennakadást okozni nekünk?

http://www.volanrali.hu/utvonal/
AkosT Offline
Klubtag
Tagság:
2010.01.20.
Üdv Blacky!

A rajthelyére Budapest-Budaörs - Biatorbágy-Etyek-Alcsútdoboz útvonalon el lehet jutni külön díj nélkül.

A Rally útvonala nem érint fizetős szakaszokat.

A céltól: Sóskút - Biatorbágy - Budaörs - Budapest vonalon lehet kijutni fizetős szakasz nélkül.

Ha jól láttam akkor neked az MO-sról Biatorbágynál érdemes lejönni.
http://www.nemzetiutdij.hu/Halozat/pest ... g?20150129

Üdv

ÁkosT
Klubtag
Bejegyzések: 30
Tagság:
2010.01.20.
Sziasztok!

A verseny útvonalát érintő kérdésem van. Az Alfánkra van éves pest megyei matricánk, a verseny útvonala érint olyan útszakaszt ahova ez nem érvényes? Itt nem csak autópályára gondolok, hanem egyéb fizetős főútra (lassan földútra is) ami nem pest megyei és fizetős. Válaszotokat előre is köszönöm.
Sikeres rendezvényt kívánok!
Ciao
AkosT Offline
Klubtag
Tagság:
2010.01.20.
Lesz nálunk egy tagdíj lista, ezen ellenőrizzük, hogy a tag befizette a tagdíjat. Igen csak a navigátornak kell fizetnie.
Istvan002 Offline
Rajongó
Bejegyzések: 2
Tagság:
2015.03.28.
Ha már klubtag vagyok, de még nem érkezett meg a kártyám, attól ti még tudjátok, hogy klubtag vagyok ugye? Szóval csak a navigátoromnak kell fizetnie?
Admin
Tagság:
2010.01.20.
A rajt helye: PANNONIA GOLF COUNTRY CLUB
H 8097 Alcsútdoboz, Máriavölgy
Klubtag
Bejegyzések: 143
Tagság:
2010.01.20.
csak sikerült :D
Már csak azt áruld el hol lesz :)