Fórum leírása..
Előző Következő
Klubtag
Bejegyzések: 95
Tagság:
2010.01.20.
Úgyis le kell mosni a sportdízelt, koszos autóval csak nem vágok neki a túrának. :D
Admin
Bejegyzések: 361
Tagság:
2010.05.17.
Szerintem biztos, sőt még feladatot is kaphatsz. Ha már úgyis ott leszel és ráérsz! :)
Rajongó
Bejegyzések: 38
Tagság:
2010.06.07.
Úgy fest megyünk mi is viszont Rebeka érkezése miatt mi a START-Cél-nál letáborozunk! Gondolom van erre is lehetőség? :-)
Rajongó
Bejegyzések: 58
Tagság:
2012.02.22.
Willy ez a kutya azert szuletett hogy a ferrarinak drukoljon. ;)
Admin
Bejegyzések: 1179
Tagság:
2010.01.20.
Ebben ne legyél biztos :-)
Klubtag
Bejegyzések: 362
Tagság:
2010.01.20.
Willykém, egy jól nevelt kutya azt teszi, amit a gazdi mond!!!! ;)
Klubtag
Tagság:
2010.01.20.
Oké, de attól hogy ti a Ferrarinak drukkoltok a kutya még nem biztos. :)
Admin
Tagság:
2010.05.17.
Mindegy mivan, 4 fő két éccaka rendel, ott ahol Ti is lesztek! ;)
Rajongó
Tagság:
2012.02.22.
Willi ne aggodj nem viszem a kuyat ;) George pssst :twisted:
Mike Offline
Klubtag
Bejegyzések: 166
Tagság:
2011.08.17.
Páran megkerestek már szállás ügyben! Egy kis türelmet kérek minden érdeklődőtől. A hétvégén egyeztetjük a részleteket és utána megadom a pontos szállás infókat!
Klubtag
Bejegyzések: 71
Tagság:
2010.05.30.
Mi lenne ha Willy-t inkább a ételmaradékokhoz kötöznénk, és fákkal dobálnánk meg?
Admin
Tagság:
2010.01.20.
A kutyás dolog Qrva jó ötlet, de kár volt beírni, mert így lehet nem jön el a Willy :-)
Admin
Tagság:
2010.05.17.
Kapar a torkod? :)
Rajongó
Bejegyzések: 30
Tagság:
2010.01.20.
khm :)
Rajongó
Tagság:
2012.02.22.
Majd elviszem magammal a kutyusunkat, Tobyt, és ő majd megmagyarázza, hogy kinek drukkolunk. persze rajtalesz a ferrari poloja, vagy a alfa romeos? :D
Admin
Tagság:
2010.05.17.
És még a kutyák is megugatják majd! :D
Admin
Tagság:
2010.01.20.
Hozom neked a 7"-os kis TV-met, mert ki leszel kötve a fához és ételmaradékkal fogunk dobálni közben :-))))) Azon nézheted :)
Klubtag
Tagság:
2010.01.20.
A Ferrari az a piros színű ami a többi után lohol? :D

Bocs Andy, nem hagyhattam ki...

Azért remélem nézhetek veletek F1-et úgy is hogy az egyik fekete-arany autónak drukkolok. :)
Rajongó
Tagság:
2012.02.22.
:lol: :lol: :lol: Andy itt em lethet big Like :lol:

en megertem hogy nem konnyu megszervezni es mar nem is szolok bele. ;)
Admin
Tagság:
2010.05.17.
Ahogy Mike is írta, nagyon sok mindent kell figyelembe vennünk egy-egy találkozó megszervezésekor. A legutolsó szempont ilyenkor az F1 futam. Pedig szeretjük mi is. :)
De ha van lehetőség, akkor a banda együtt szokta megnézni az időmérőket, vagy a futamot is, a találkozó keretein belül.
Aki nem a Ferrarinak drukkol azt ki is szoktuk kötni egy fához, és ételmaradékkal dobáljuk! :lol: :lol:
Mike Offline
Klubtag
Tagság:
2011.08.17.
A futamok -egy kivétellel- vasárnap vannak. Az Alfás találkozók zöme pedig szombaton. :)

De megmondom őszintén, hogy a selénia sem erre az időpontra lett tervezve, viszont amíg vaciláltunk, hogy melyik helyszín is legyen és amire sikerült ezt eldönteni, addigra az általunk kinézett időpont már foglalt lett. Sajnos annyi mindent kell figyelembe venni, hogy az F1 futamok eszembe sem jutottak. Figyelni kell a többi találkozókat, hogy ne fedjék egymást. Hogy ne essen ballagásra, ünnepre, ledolgozandó hétvégére ... stb. Ez most ilyen lett.
Amúgy a szálláson van TV. :)
Rajongó
Tagság:
2012.02.22.
Sziasztok, nem akarok belebeszelni a talalkozokba, de az osszes talalkozo a forma 1-es hetvegen van es ez szerintem nem a legjobb megoldas. En szeretem megnezni a forma1-et es igy nem tudom hogy mitevo legyek. :-) ...persze, nagyon szeretnek ott lenni az oszes alfas talalkozon is. :-)
Rajongó
Tagság:
2012.02.22.
Ird inkab csak szlovakul, a varos neve Šaľa. Koszi :)
AkosT Offline
Klubtag
Bejegyzések: 471
Tagság:
2010.01.20.
Van felvidéki klubtagunk Ő általában a Selénia Rally-n szokta befizetni a tagdíjat. Legutóbb utalta. A nemzetközi utaláshoz megadtam az adatokat, de ez nem tudom, hogy neki mennyibe kerül. Csekket is kapsz azt itthon a Postán fizetheted.
Csak egy kérdés:
Írhatom magyarul a helységnevet a címzésen? A szlovák neve zárójelben lesz ott.
Mike Offline
Klubtag
Tagság:
2011.08.17.
Biztos lehet átutalással, csekken befizetéssel, de a legegyszerűbb ha egy találkozón személyesen befizeted.
Rajongó
Tagság:
2012.02.22.
Az nagyon jo ha alfissimo is jar nekem. :-) szerettem volna megkerdezmi hogy a tagdijat hogyan fizessem meg mert ebben meg nem vagyok jartas. esteleg ha valaki fel tudna vilagositani. :-) koszi.
a szallast a selenia rallyn meg pontositom. :-)
Mike Offline
Klubtag
Tagság:
2011.08.17.
A szállást majd nálam vagy GEORGE-nál lehet lefoglalni. Ugyanis ez egyben van a rajt/cél helyszínnel is, így mi lefoglaltuk előre az egész területet. Ez 2500 Ft / fő / éjszaka. Akit érdekel azoknak majd küldünk fotókat.
Akiknek ez nem felel meg, vagy nem marad itt szállás, azoknak is segítünk majd más lehetőségekkel.
Admin
Tagság:
2010.01.20.
Szó szerint pár napot kérünk csak és kint lesznek az infók :-)
Rajongó
Bejegyzések: 197
Tagság:
2010.01.20.
Szállást mikortól lehet foglalni? Tavaly kimaradtunk a "központilag szervezett" szállásból, idén inkább időben jelzem, hogy megyünk :-) Kiscsajszit is visszük valószínűleg. Tavaly is élvezte, most meg már ki van nyílva a csipája nagyon, úgyhogy tuti élmény lesz neki is :-)
Admin
Tagság:
2010.01.20.
Nem csak Clubkártyát, ha nem innentől jár neked az Alfissimo! magazin is.
Előző Következő