Fórum leírása..
Előző Következő
Admin
Bejegyzések: 1179
Tagság:
2010.01.20.
Én tovább pontosítanám :-)
...Aztán ha Szlovákiában mennydörgést hallasz, majd Rád villant egy Azurro Nuvola 166-os ami előtt egy Sportdiesel megy, akkor visszaköszönni ám! :-)
Klubtag
Bejegyzések: 362
Tagság:
2010.01.20.
Akkor nem csak itt, hanem a clubban is üdv! :) Remélem jól fogjátok magatokat érezni a találkozókon, kiváltképp a Selénián :) Oda aki egyszer eljön az összesen ott akar lenni :)
Rajongó
Bejegyzések: 58
Tagság:
2012.02.22.
Vissza is am ne felj. a párom nagyon oda van ha villant egy szembejovo alfa ;)
Klubtag
Bejegyzések: 71
Tagság:
2010.05.30.
Pontosítanám tanult kollégám 93-as hozzászólását.

...Aztán ha Szlovákiában mennydörgést hallasz, majd Rád villant egy Azurro Nuvola 166, visszaköszönni ám ;-)
Rajongó
Tagság:
2012.02.22.
Sziasztok, koszonom a sok udvozletet, nagyon orulok :) mar nagyon varom az elso talalkozast veletek. a mult heten elkuldtem postan a belepesi nyilatkozatot is, mert szeretnem ha "teljes" club tag lehetnek. remelem en is kapok club kartyat es aztan minel tobbet talalkozhatunk. ;)
Admin
Tagság:
2010.01.20.
Üdv köztünk.
Az állampolgárság nem akadály, szívesen látunk bármely nemzetiségű Alfást, bármelyik rendezvényünkön.
Klubtag
Tagság:
2010.01.20.
Na, ebbe már nem tudok belekötni :P :)
Mike Offline
Klubtag
Bejegyzések: 166
Tagság:
2011.08.17.
Pontosítok! Az a club tag akinek rendezett a tagdíja, de nincs most pont Alfája, az elindulhat bármilyen autóval. Nem sokan, de azért vannak így páran. Ők és a bármilyen olasz autóval indulók, akik befizették a versenyre a belépőt, -akiknek nem feltétlenül kell, hogy club tagok legyenek- is lesz díjazás. Pontosabban nekik egy külön díjjal készülünk!

Szerintem aki Club tag, de valamilyen okból most nincs Alfája és mégis fizeti a tagdíjat mert elkötelezett a clubhoz, azokat nem érheti hátrány egyik club rendezvényen sem. Az meg hülyén néz ki, hogy valaki befizet mindet mint a másik, de nem vehet részt a díjazásban. Erre találtuk ki a külön kategóriát. Itt csak a legjobban teljesítő nem Alfával induló lesz jutalmazva.
Klubtag
Tagság:
2010.01.20.
Szia Üdv köztünk!

Pontosítanám Mike írását. :) A rendezvényen minden rendezett tagsággal rendelkező klub tag részt vehet, illetve a nem klub tagok is (a weboldal regisztrációja nem egyenlő a klub tagsággal) a belépő megfizetése után, akiknek olasz autóval kell rendelkezniük. Természetesen díjazásban csak az Alfa Romóval részt vevők részesülhetnek.

Egyszóval várunk nagyon sok szeretettel :)
Admin
Bejegyzések: 361
Tagság:
2010.05.17.
Üdv a fedélzeten! :)

Természetesen minden rendezvényen szívesen látunk benneteket, ahogy már Mike barátom is írta!

Aztán ha Szlovákiában villantok rád, visszaköszönni ám! ;) ;)
Mike Offline
Klubtag
Bejegyzések: 166
Tagság:
2011.08.17.
Mint Alfa Romeo Club tag akinek rendezett a tagdíja, minden rendezvényen részt vehetsz. És szívesen látunk bármelyik találkozón, köztük a Selénia Rallyn is! :)

A Selénia rallyn minden tag elindulhat, függetlenül attól, hogy rendelkezik e Alfa Romeoval.
Rajongó
Tagság:
2012.02.22.
ja persze,elfelejtettem hogy a parommal egy alfa romeo GT auto tulajdonosai vagyunk.
Rajongó
Tagság:
2012.02.22.
Sziasztok, en uj tag vagyok a magyar alfaromeoclub-ban. a macika nev alatt jelentkezem. ezuton szerettem volna megkerdezni hogy a selenya rallyn (persze a tobbi alfa talalkozason) reszt vehetek-e ha szlovakiaban elek es szlovak allampolgar vagyok. koszonom a infot. sziasztok :-)
Admin
Tagság:
2010.05.17.
Mi van itt mindenki elhülyült? :D

Az autó kiemelkedő szépségű, elrettentő hangú, és legyőzhetetlen menetteljesítményű, szuper járgány! :mrgreen: :mrgreen:

simply the best...
Csatolmányok
DSCF0001.JPG
Klubtag
Tagság:
2010.01.20.
Az Andy autója összevissza volt törve és a fényező ilyen bénán tudta csak lefesteni!! :P
Admin
Tagság:
2010.01.20.
Akkor lesz ám csak igazi fejetlenség :-)))
Admin
Tagság:
2010.05.17.
Rendben pénteken!

Majd Ráckevén távoltartom a csajoktól George-ot és akkor minden rendben lesz! :D
Klubtag
Tagság:
2010.05.30.
Megpróbálom lányokat elcsalni, ha összejön, mi is lemehetnénk már péntek este.
Majd meglátjuk, mit mondanak Ráckeve után ;-)

Na 'estét! Akkor pénteken...
Admin
Tagság:
2010.01.20.
kék??? Szerintem meg "nem tudom eldönteni milyen színű legyek" inkább :-)))
Admin
Tagság:
2010.01.20.
A titkot nem árulhatom el :-)
Admin
Tagság:
2010.05.17.
Azt mindenképpen! Mióta megkóstoltam nehezen tudok élni nélküle. :D
Próbáltam már hogy iszok helyette akkusavat, de az csak olyan gyengén simogatja a torkom. :D
Klubtag
Tagság:
2010.05.30.
Borsot vigyek?
Admin
Tagság:
2010.05.17.
Bizony ez nagyon klasz helyszínnek néz ki. Részünkről már a pénteki pályinkakóstolásból is kivesszük a részünk. ;)
Klubtag
Tagság:
2010.05.30.
Hát váltóm konkrétan van ;-)
Amúgy jeszokédollár! Péntek.

De hogy on is legyen, tecc a rally helyszín :)
Addigra felteszem a vadiúj díszlécemet ;-)
Admin
Tagság:
2010.05.17.
Na most hogy ezt így leírtad, remélem van tartalék váltód, motrod, futóműved! :lol:
Péntek 17.30?
Klubtag
Tagság:
2010.05.30.
Lepjük el a bótot, minna muslicák? Benne vagyok. Úgyis rég voltam ott, tudod a 164-et nem kell állandóan reszelni ;-)
Admin
Tagság:
2010.05.17.
Zénél? Az ki az? :D

A kék budoár nincs ott, de kéne menjek, mivel még mindig a tartalék kormányt tekergetem benne. De legalább így nem kopik az új bűrke rajta. ;) Valamelyik este meglepjük a mestert? Annyira szokott örülni! :mrgreen:
Klubtag
Tagság:
2010.05.30.
Delorean?
Megin' Zénél a kék budoár? ;-)
Rajongó
Bejegyzések: 54
Tagság:
2011.12.02.
Ha felírod a lottoszámokat, miközben időutazol, azt megoszthatnád, én "lájkolnám". :D :D
Admin
Tagság:
2010.05.17.
Mindenhol vagyok, mióta van ez a DeLorean a seggem alatt! :) :) :)
Előző Következő