Fórum leírása..
Előző Következő
AkosT Offline
Klubtag
Bejegyzések: 471
Tagság:
2010.01.20.
:P olaszétel kóstoló
Csatolmányok
desszert.jpg
leves.jpg
olaszetel_t.jpg
ol
AkosT Offline
Klubtag
Tagság:
2010.01.20.
A júniusban elmaradt SZAMOSI PARTY-t szeptember 27-én szombaton pótoljuk.

A Szamosi Szerviz meghívta a tagdíjfizető Alfa Romeo Club tagokat, egy korai vacsorára és beszélgetésre. Kezdés 14:00.

Cím: 1028.Bp.,Kölcsey utca 2/a

Hamarosan az események között is lehet jelentkezni.
AkosT Offline
Klubtag
Tagság:
2010.01.20.
Az eredeti tervekben külön pontoztak volna, de a több mint kétszer annyian neveztek be mint gondoltam, így a helyszínen újraterveztük a verseny menetét, így a zsűri tagjai együtt nézték végig az Alfákat. A eredményhirdetést és a tombola sorrendjét is fel kellett cserélnünk, hogy le tudjuk zárni az értékelést.
Klubtag
Bejegyzések: 608
Tagság:
2013.02.28.
Ok, de a "mindenhol javítanod kell"-be gondoltam az is beletartozik.. ;)
A zsűri többi részétől természetesen elnézést kérek az általánosításért, de a véleményem tartom.
Szerintem, ha jövőre lehet egy kicsit nehezíteni a munkájukon, akkor mindegyik tag pontozzon külön, és az legyen átlagolva. Illetve, én vennék be közéjük egy "laikust", és egy hölgyet is, hogy női szemmel is pontozódjon az autó.
Természetesen nem akarok ebből vitát indítani, és nem kétséges az sem, hogy Csöri megérdemelten nyerte meg a versenyt, de úgy gondolom, hogy ha már nevezési díjat is kellett fizetni, akkor legalább a kapott pontjaikat megtudhatnák az indulók. Szerintem nem csak Piritu és én lennénk rá kíváncsiak.
AkosT Offline
Klubtag
Tagság:
2010.01.20.
Komolyan mondon Gábor ezt a vitát akartam elkerülni.
1. Junior-tól sehol sem lett levonva 4 pont. A felnire a teljes pontot kapta. (Lehet elnézést kérni a zsűritől.)
2. A 9 különböző szempont szerint csak az eredetiségen nem kell javítanod. Arra a teljes pontszámot kaptad.
Klubtag
Tagság:
2013.02.28.
ott voltam a pontozáskor, és bizonyos levonásokat értek, és egyet is értettem velük, de pl az autómban a legutolsó csavar is gyári, sőt, még a kopók is annyira, amennyire ofiék tudtak hozzá szerezni.. ( ricambi originali olaj, és lésgszűrőt ki is használ még?) tehát nem értem, hogy az eredetiség részen mit is kellene még javítanom.. igaz nem rég szereztem az autót, de a cél a gyári állapot elérése, és megtartása. itthon amúgy is elég ritka a v6 tb 166, nem sűrűn látni találkozón ilyesmit.. :)

nem akartam nyerni, nem is azért indultam, inkább arra voltam kíváncsi, hogy mások szemével milyen az autó, amit vettem, de olyan hatalmas hibát senki sem talált, így megnyugodtam..

bár, amikor zsuniornak a gyári 19"es TI felnikre azt mondta a zsűri, hogy "ez fiat felni, mínusz 4 pont", ott azért megkérdőjelezi a zsűri szakmai hozzáértését az ember.. ;)

mindezeket leszámítva nálam ez a találkozó jövőre is fix pont. :)
AkosT Offline
Klubtag
Tagság:
2010.01.20.
Üdv Gábor!

Az összesítést végignézve mindenhol javítanod kell. Megindokolni nem tudom, mert nem emlékszem az autódra és az értékelést sem én készítettem.
Egyfelöl nyílván jó volna a zsűritagokkal megbeszélned, hogy melyek voltak a hibák, másfelöl azonban nem lenne jó, ha zsűritagok készítenék fel az autódat a jövő évi induláshoz. Pl: ha ezt és ezt kijavítod maximális pontot kapsz.

Üdv

ÁkosT
Klubtag
Tagság:
2013.02.28.
A pontozást azért lenne jó tudni, hogy legyen mi alapján felkészíteni az autót a következőre! ;) vagy legalább egy végső sorrendet esetleg?
AkosT Offline
Klubtag
Tagság:
2010.01.20.
A csoportkép és a beszámoló az Alfa Romeo szépségversenyről benne lesz a következő Alfissimo! magazinban.
A cikket még meg kell írnom a Mediterrán Party-ról és a szépségversenyről, igazán nem szeretnék pontokat közölni, inkább megírom az összefoglalót.
A 25 induló autóból az Alfa 147 GTA lett a legszebb az 5 fős zsűri döntése alapján, a többi pontozása 10 ponton belül volt, tehát mindegyik autó szép volt, lényegtelen melyik autó mennyi pontot ért el.
Ami fontos, hogy a régi és az új autók versenyben voltak egymással, mert az első és második (Spider) új volt, a harmadik ( Alfetta ) és a negyedik (GTV) régebbi.
Klubtag
Tagság:
2013.02.28.
az szigorúan titkos, mint a csoportkép! :D
Rajongó
Bejegyzések: 145
Tagság:
2010.01.20.
Köszönjük a "Party"-t! Nagyon jól éreztük magunkat!
Meg lehet tudni a szépségverseny végeredményét/pontszámokat?
Klubtag
Bejegyzések: 35
Tagság:
2013.08.05.
Nyugi, indulunk időben!
Kicsi feleségem fog vezetni oda-vissza (merthogy az ő alfájával megyünk) úgyhogy nekem nyugodtan legurulhat egy kis söröcske is :)
Klubtag
Tagság:
2013.02.28.
Időben induljatok a Mediterrán Partyra, hogy ne kelljen sietni! :)

http://www.bama.hu/baranya/kek-hirek-bulvar/raszall-a-gyorshajtokra-a-rendorseg-566410
AkosT Offline
Klubtag
Tagság:
2010.01.20.
Mediterrán Party 2014 – Program

9:30 Beléptetés, parkolás
10:00 Az Alfa Romeo szalon kinyitása látogatók részére
10:00 Kávé, üdítő, szendvicsek, jégkrémek, jelentkezés az Alfa Romeo szépségversenyre
10:30 Megnyitó
11:00 Az „Állj meg egy pillanatra, hogy ragadjon magával a szépség és az érzelem” c. fotókiállítás megnyitója
12:00 Ebéd (pizzaszelet, Ragonese tortaszelet)
13:00 Az Alfa Romeo szépségversenyre jelentkezés lezárása
13:00 Kvíz játékok (Alfa Romeo történet, Kárászy – KONI, EIBACH)
14:00 Az Alfa Romeo szépségversenyen elkezdi zsűri a munkáját
16:00 Alfa Romeo szépségverseny eredményhirdetés
16:30 Tombola
Klubtag
Tagság:
2013.02.28.
Ahogy nézem, nem árt majd vinni fürdőbugyit! :D
Szatyi Offline
Rajongó
Bejegyzések: 156
Tagság:
2011.03.15.
:D :D
AkosT Offline
Klubtag
Tagság:
2010.01.20.
Alfa Romeo szépségverseny a Mediterrán Party-n

Tisztelt Alfa Romeo rajongók! Egy zsűris rendszert alakítunk ki a legszebb autó kiválasztására, hogy ne az nyerjen, aki a legtöbb ismerősét tudja mozgósítani. Bemutatunk egy pontrendszert, amely fontosabbnak tartja az eredeti állapot szépségét, mint a "széttuningolást". Hamarosan egy példán mutatjuk be mire is gondolunk a bírálatnál.

nevezők száma: min. 10
Zsűri : 5 fő Tagok: elnökségi tagok, szponzorok, szervezők,
Értékelt területek, és adható pontok (súlyok)
Épség +10 ---- -10
Fényezés +10 ---- -10
Eredetiség +8 ---- -8
Karosszéria optikai átalakítás +8 ---- -8
Kárpit +10 ---- -10
Belső egyéb (kormány, műszerfal) +8 ---- -8
Extrák (pl: felni) +5 ---- -5
Motortér +8---- -8
AkosT Offline
Klubtag
Tagság:
2010.01.20.
MEGHÍVÓ

Alfa Romeo Club – SióMobil Mediterrán party időpontja: 2014.augusztus 9. szombat 10 órától. A program alatt csak olasz zene szól, mellette beszélgetés, ismerkedés (autókkal és egymással) a nyárvégi napfényben. Helyszín: SIÓMOBIL ALFA ROMEO szalon székhelye – Siófok, Erdei F. utca 37.

Meghívást kaptak az Alfa Romeo Club tagjai, az AlfaAmore látogatói, más Alfa Romeo tulajdonosok, a Fiat, Maserati, Lancia Club tagjai
Tervezett program: Alfa Romeo, Fiat, Lancia VERGNANO Caffe, játékok, tombola, jégkrém kóstolás, olasz sütemény kóstolás, olasz fagylalt kóstolás, TRAMEZZINI szendvicsek tízóraira, pizza-szelet ebédre.

A rendezvényen kiállítanak: KONI lengéscsillapító (Kárászy Kft.) az UNICORSE versenycsapat a tervek szerint egy Alfa egy Alfa 156-ossal ill. Betonláb Alfa Shop. (a SONAX még tervezés alatt)

Kiállítást rendezünk be a szalonban az Alfa Romeo története 1910-2010 című könyv képeiből

A belépés Alfa Romeo klubtagoknak ingyenes, mindenki másnak 1.900-Ft/fő. (0-3 kor között ingyenes, 3-6 éves kor között 900-Ft)

Gyerekeknek alfás kifestő játék (saját filc és ceruza készlet javasolt)

A rendezvényen az ételek és italok fogyasztása ingyenes, hostessek szolgálják fel a vendégeknek. Az étel és ital kínálatot a rendezvény napjáig bővíthetjük.

Alfa Romeo szépségverseny. Nevezési díj 500-Ft. Nevezni délután 1 óráig lehet. Az autók felkészítése 2 óráig, eredményhirdetés 4 órakor. A legszebb autót 5 fős zsűri választja ki egy előre meghirdetett pontrendszer szerint (részletek hamarosan).
Klubtag
Tagság:
2013.02.28.
Nem a felni fórumban, hanem a fenti fórumban.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Klubtag
Tagság:
2013.02.28.
AlfaCityre a másik fórumon (http://alfaamore.hu/forum/alfacity13) történt egy olyan kezdeményezés, hogy Szántód, és Tihany között kellene egy olyan komp, ami csak Alfa Romeokat szállítana aznap. A kompozás szervezői utánajártak a dolognak, és ha összegyűlik egy teljes kompra való autó, akkor külön, menetrendtől eltérő időben is indítanak járatot. A komp bérlése Fix 52.000.- Forintba kerül, ez oszlik szét a max 22-25 autó között, függetlenül attól, hogy hány ember utazik (nincs személyjegy). A komp délelőtt 10 óra körül indulna.

Akit érdekel a dolog, hó végéig jelezze a felni fórumban részvételi szándékát!

További info szintén ott található a dologról! ;)

00361087.jpg
AkosT Offline
Klubtag
Tagság:
2010.01.20.
Klubtag
Tagság:
2013.02.28.
a féjszbúkon láttam, de ilyen mail-t nem kaptam.... :(
Klubtag
Bejegyzések: 95
Tagság:
2010.01.20.
Itt a fórumban még nem látom, hogy valaki írta volna...

A hétvégi Szamosi szervizes találkozó elmarad, email-ben és facebook-on ezt az információt kaptuk.
Klubtag
Bejegyzések: 91
Tagság:
2010.01.20.
ha annyira érdekelt Te miért nem keltél fel reggel és jöttél ki az eső ellenére a kezdésre... persze, megmagyarázni meg lehet.....
Klubtag
Tagság:
2010.01.20.
maradjunk annyiban hogy reggel fél 8-tól kb 13.30 ig voltunk kint.... és délelelőtt is javában tartott a muri...
Klubtag
Tagság:
2010.01.20.
volt még kint Spider, 146, és elvileg délután valamikor egy 33 is.
Klubtag
Tagság:
2010.01.20.
itt a fekete GTV6 is megérkezett már.... máskor gyere időben és akkor esetleg találkoztunk volna...
Csatolmányok
2014 premier outlet 2.jpg
Klubtag
Tagság:
2010.01.20.
reggel 8-kor kezdődött ezen a képen örökítette meg Ákos ahogy érkezem.
Csatolmányok
2014 premier outlet 1.jpg
Admin
Bejegyzések: 1179
Tagság:
2010.01.20.
Szia. Tudtunk róla.
Meg is hirdettük, Ákos által lent írt módon, de mint oly sok alkalommal inkább csak jelentkeznek rá, mint hogy valójában eljöjjenek. . . .

Akiket nem láttál, de én biztosan tudom, hogy ott voltak:
Satya: 75 TS-el
Alfárium-ék: egy Alfetta-val és egy Montreál-al
Volt még kint GTV-ből 2 db.
Szatyi Offline
Rajongó
Bejegyzések: 156
Tagság:
2011.03.15.
14h-ra értem oda,még javában tartott a buli::))
Előző Következő