Fórum leírása..
Következő
Klubtag
Bejegyzések: 608
Tagság:
2013.02.28.
Emlékeim szerint rajongó státuszban nincs ilyen lehetöség.
Admin
Bejegyzések: 1179
Tagság:
2010.01.20.
Szia. Klikk a börze feliratra, majd az Új hirdetés feladása feliratra.
ferilaczi Offline
Rajongó
Bejegyzések: 7
Tagság:
2015.02.02.
Meg az a másik kérdésem, hogy hogyan lehetne az Alkatrészek topikba feltett hirdetésemet a Börze részre is feltenni??
ferilaczi Offline
Rajongó
Bejegyzések: 7
Tagság:
2015.02.02.
Sziasztok!
Szeretnék meghirdetni egy Alfa 156-ost eladásra, hol és hogyan tudom itt a clubon belül megtenni??
Klubtag
Tagság:
2013.02.28.
Nekem hibátlanul fut telefonon is.
Rajongó
Bejegyzések: 197
Tagság:
2010.01.20.
Lehet érdemes volna elgondolkozni egy Wordpress honlapon. Tényleg nagyon egyszerűen kezelhető a WP. Nem vagyok programozó, de egy weblapot még én is össze tudtam rakni bloggal, kép galériával. És reszponziv is. Ezt a mostanit elég kín telefonon használni. Csak ötlet...
Admin
Tagság:
2010.01.20.
Most frissítettem szinte mindegyik autómnál a képeket, a főképtárban is. 1600X ..... félbontásúakat gond nélkül sikerült feltöltenem. a nagyobbakat nem lehet. Azért van így, hogy ne foglaljon annyi helyet a szerveren.
Szatyi Offline
Rajongó
Bejegyzések: 156
Tagság:
2011.03.15.
Sziasztok
Sajnos még mindig nem lehet fotókat feltölteni. :(
Admin
Tagság:
2010.01.20.
Sajnos nem lehet.
Rajongó
Bejegyzések: 145
Tagság:
2010.01.20.
Sehogy?
Rajongó
Bejegyzések: 145
Tagság:
2010.01.20.
Az oldalunkon lévő autókat lehet valahogy sorba rendezni?
Szatyi Offline
Rajongó
Bejegyzések: 156
Tagság:
2011.03.15.
Sziasztok.
Sajnos nem lehet az "alkatrészek" topikba képeket felrakni,mert megtelt a felület,ezt az üzenetet irja.Nem lenne célszerü az 1-évnél régebbi hirdetéseket törölni automatikusan?? Nemhiszem hogy egy 2012-es hirdetés még aktuális::))
Köszi.
Admin
Tagság:
2010.01.20.
Énb már többször elküldtem a fejlesztőnek, hogy egyes tagok nem kapnak köremailt, a válasz az volt, hogy minden rendben van a hiba a tagnál van. . .. Újfent jelzem feléjük a hibát.

A rajongói hírdetés feladásnak is utána nézek.
Klubtag
Tagság:
2013.02.28.
Én még sosem kaptam.. :roll:
Vince164 Offline
Rajongó
Bejegyzések: 1
Tagság:
2010.01.20.
Sziasztok!
Egy ideje már nem kapok körlevelet, tudnátok segíteni?
Köszönöm!
FrgJozs Offline
Rajongó
Bejegyzések: 3
Tagság:
2015.02.19.
Kijelöltem az egész oldalt, és akkor sem bukkant elő.
Köszi az infót Gecsa! :)
Érdekes egy hiba akkor, a szabályzat alapján ugye rajongó rangú emberkék 1 hírdetést írhatnak.
Ha valamelyik admin erre jár, megmondaná, hogy ilyenkor mi a teendő? Küldjem el nekik e-mailben a hírdetésem és ők kirakják? Vagy csak elmaradt a tagsági szabályzat átírása?
Klubtag
Tagság:
2013.02.28.
Emlékeim szerint csak akkor jelenik meg, ha klubtag rangod van. Rajongó rangban annó nekem is probléma volt, hogy nem jelent meg..
Klubtag
Bejegyzések: 95
Tagság:
2010.01.20.
borze.jpg

Érdekes, én is firefoxot használok, nekem itt van. Próbáld kijelölni az adott részt, hátha ott van csak rejtőzködik. :)
FrgJozs Offline
Rajongó
Tagság:
2015.02.19.
alfahu.jpg

Köszönöm szépen a segítséget, viszont úgy tűnik vak vagyok. Végig kattintottam minden opciót ami a Börzé-ben van, de egyikre sem jött elő az új hírdetés készítésének a lehetősége.
Firefox-ot használok, és nem amint a képen látható, nincs olyan opció. Felraktam a Chrome-ot is, de ugyanaz fogadott mint Firefox-nál.
Klubtag
Bejegyzések: 95
Tagság:
2010.01.20.
Szia!

Rákattintasz a Börzére, és a hirdetések fölött van egy olyan lehetőség, hogy "új hirdetés készítése".
FrgJozs Offline
Rajongó
Tagság:
2015.02.19.
Sziasztok!
Lenne egy olyan problémám, hogy nem tudok a börzébe hírdetést feladni. Átolvastam a tagsági és használati szabályzatot is. Nem leltem benne semmi segítséget. Esetleg a hírdetéseket is előbb az adminoknak kellene elküldeni és rakják ki?
Előre is köszönöm a választ! ;)
Klubtag
Tagság:
2013.02.28.
én sem..
Klubtag
Bejegyzések: 100
Tagság:
2013.06.20.
Nem kapok :)
Ja és ha már úgyis beszélsz Danival újfent jelzem hogy az oldal órája egy órát siet. Gondolom még nyár van :)
Admin
Tagság:
2010.01.20.
Aki nem kap körlevelet, az kérem jelezze, hogy utána tudjunk nézni, hogy mi lehet az oka.
Klubtag
Tagság:
2013.06.20.
8rom = írom (az okostelefon csodái) :)
Klubtag
Tagság:
2013.06.20.
Gondoltam szólok hogy az oldal órája még a nyári időszámítás szerint jár. Ezt a hsz-t 19.12-kor 8rom de 20.12-t fogmutatni az oldal :-)
Klubtag
Tagság:
2013.06.20.
Amennyiben ez beszólásnak számít, akkor igen, szerintem jó ötlet.
Már csak azért is mert elmagyarázhatná nekem miért is nem tolerálja a rendszer szerinte a szóközt a nevemben és miért jobb helyette az alsó vonás ami megjegyzem speciális karakter.
Azt is elmagyarázhatná nekem, hogy ha nem tolerálja a rendszer a szóközt akkor hogy a bánatban tudtam azzal regisztrálni és hogy tudom azzal használni a nevem hónapok óta.
Esetleg még azt is hogy mennyire kultúrált megoldás az, hogy úgy változtatott karaktert a nevemben szeptember elején, hogy erről nem tájékoztatott előtte, így lehetetlenné tette a belépésemet mert gondolatolvasó nem lévén, nem tudtam mi változott, így belépni sem tudtam.
Szerencsémre George segített és végül gyorsban visszaállította az eredeti nevem.
Ami mint ma kiderült továbbra is bántja a programozót.
Amúgy meg nem beszólok, csak jelzem, sokadszorra hogy sosem voltam rajongó mert már az oldalra is Alfa tulajként regisztráltam nyáron - és létezik ilyen státusz az oldalon - azóta meg már klubtag is vagyok.
Mielőtt lehurrogna bárki is, vissza lehet nézni, nem szoktam így pattogni, beszólni is maximum Andynek szoktam mert ő bírja én meg bírom őt :)
Azt viszont utálom ha hülyének néznek.
Szóval ha beszélgethetnékje lenne a programozónak akkor szombaton megtalál a mozis talin, vagy írhat is mert az email címem ismeri.
Admin
Bejegyzések: 2
Tagság:
2011.05.31.
biztos jó ötlet a programozó srácnak beszólni? ;)
Klubtag
Tagság:
2013.06.20.
Lehet, hogy mondanod kellene a proramozó srácnak hogy pont úgy kell csinálnia nálam is mint nyár elején Blacky vagy Gecsa esetében. Hátha eszébe jutnak a mozdulatok vagy a billentyű kombináció :D
Klubtag
Tagság:
2013.06.20.
Halkan megjegyezném, hogy a Kapcsolat oldal még mindig üres ;)
Következő